niedziela, 9 grudnia 2018

Bartosz Szepeta wciąż śrubuje swój rekord

Były piłkarz Górnika Wałbrzych Bartosz Szepeta wciąż śrubuje swój oryginalny rekord w ilości klubów, które reprezentował podczas wciąż trwającej przygody z futbolem.
36-letni pomocnik swego czasu na swoim facebookowym profilu ogłosił zakończenie kariery. Ubiegły sezon zakończył z sukcesem, bowiem wraz z TOR Dobrzeń Wielki wygrywając klasę okręgową powrócił do 4.ligi. Latem jednak nie podjął treningu w podopolskim zespole, by w listopadzie odnaleźć się na Pomorzu. Nowym klubem Szepety został bowiem GKS Przodkowo, spadkowicz z 3.ligi, który podczas historycznego, czteroletniego pobytu na tym szczeblu został zapamiętany z drugiego miejsca w sezonie 2015/16. Wówczas, jako jedyna drużyna w lidze, GKS nie przegrał u siebie meczu, a pierwsze miejsce przegrał z Vinetą Wolin o punkt. Miniony sezon to katastrofalna postawa na wyjazdach (1 punkt w 17 meczach) i spadek do 4.ligi pomorskiej mającego sponsora tytularnego w RWS Invesment Group. Po 18 jesiennych meczach przodkowscy piłkarze są na 4.miejscu za Gryfem Słupsk, Gromem Nowy Staw i rezerwami Lechii Gdańsk. Trener GKS Piotr Wnuk Lipiński w 16.kolejce, w meczu z liderem ze Słupska, który Przodkowo wygrało 3:1, dał Szepecie szansę debiutu desygnując go do gry w 84.minucie. Drugi występ, dłuższy o 10 minut, Bartosz zaliczył tydzień później w meczu z Jaguarem w Gdańsku (6:1).